قابلیت های دفتر کار شما

منشی تلفنی اختصاصی و شماره تلفن رند از  قابلیت های دفتر کار مجازی ( دفتر شما) می باشد.

"دفتر شما" نقطه قوت کسب و کار شما در مرحله شروع یا توسعه خواهد بود. این سیستم تمامی مسائل شما را در زمینه پاسخگویی به تماس های تلفنی، بررسی فکس های دریافتی و همچنین ایمیل های دریافتی در برگرفته و شما را مجهز به پیشرفته ترین دفتر در کوتاهترین زمان می کند. با بهره گیری از کادر حرفه ای و منشی تلفنی اختصاصی تماسهای شما به صورت دوستانه و حرفه ای پاسخ داده خواهد شد به طوری که منشی به اسم شرکت یا شخص شما پاسخ گوی تلفن خواهد بود و مخاطب احساسی حرفه ای از تماس تلفنی خواهد داشت.
“دفتر شما “به صورت قسمتی از کادر شما در کسب و کارتان خواهد بود به طوری که قرارهای شما را سامان دهی و گزارش خواهد کرد و کارهای اولیه شما را در هنگام تماس با مخاطب پیگیری و نتیجه را به اطلاعتان می رساند.


امکانات "دفتر شما" به صورت زیر می باشد:

شماره تلفن های اختصاصی برای شما و با انتخاب شما در شهر تهران با پیش شماره 2

با توجه به امکانات موجود بستر خطوط دیجیتال از مخابرات،“ دفتر شما “قادر به واگذارکردن آنی خطوط تلفن خود به مشتریان محترم می باشد. داشتن وجهه ای حرفه ای از مهمترین اصول برای هر شرکت و کسب و کار می باشد لذا در “ دفتر شما “ با به کارگیری از سرویس دیجیتال و پیش شماره 28 در تهران قادر به تامین بالاترین سطح از سرویس برای مشتریان خود باشیم . شما قادر به انتخاب شماره خود از بین خطوط واگذار شده به “ دفتر شما “هستید. چهار رقم اول ثابت بوده و شما بین چهار رقم آخرمی توانید تلفن خود را انتخاب کنید . حتماً به ترتیب بودن شماره ها به علاوه شماره اختصاصی فکس از اهمیت منحصر به فردی برخوردار است که این امکان به راحتی در “ دفتر شما “ موجود می باشد.

شماره فکس اختصاصی برای دریافت فکسهای شما

همانندشماره های تلفن شما می توانید از چندین شماره بنا به نوع کسب و کارتان برای دریافت فکسهای خود استفاده کنید. دریافت فکسها از طریق Email و یا توسط کادر حرفه ای “ دفتر شما “صورت می گیرد.

نرم افزار پیشرفته برای هر چه سریعتر و بهتر پاسخ دادن به مخاطبان شما

"دفترشما" اقدام به طراحی و پیاده سازی نرم افزاری برای پاسخ دادن به مشتریان شما نموده است. به این صورت که در هنگام اتصال تماس اطلاعات مورد نظر به منشی ها نمایش داده می شود و منشی ها طبق اطلاعات تهیه شده توسط شما به سوالات و درخواست های مخاطبان شما رسیدگی می کند و به شما اطلاع می دهند. بر خلاف رقبای ما که دارای این چنین نرم افزار و سخت افزاری نیستند و لذا نمی توانند کیفیت پاسخگویی را در سطح مطلوب نگه دارند، ما در "دفتر شما" مطمئن می شویم همیشه کیفیت کار ما در سطح مطلوب شما باشد و همیشه نوع پاسخگویی قابل ارتقاء و بهبود است.

شماره تلفن های رند، 5رقمی و 6رقمی

با توجه به نیاز مبرم به داشتن شماره های رند برای موفقیت کسب و کار شما در شرایط فعلی بازار کار شما می توانید با هزینه ای بسیار کم درخواست شماره رند 5 رقمی یا 6 رقمی از "دفتر شما" داشته باشید. با توجه به هزینه های بسیار پایین این خطوط نسبت به مخابرات و درخواست بالای آنها نسبت به ثبت و رزرو خطوط خود هر چه سریعتر اقدام فرمایید.

خط تلفن اضافه در صورت نیاز

برای هر چه بهتر نشان دادن کسب و کارتان شما می توانید با هزینه ای معادل یک پنجم هزینه ی مخابرات از خطوط اضافه "دفتر شما" استفاده نمائید. البته برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش "دفتر شما" تماس بگیرید.

منشی اختصاصی برای پاسخگویی تلفن های شما به نام شخص یا شرکت شما

تمامی کادر دفتری و منشی های " دفتر شما " کاملاً حرفه ای و آموزش دیده هستند به صورتیکه قادر به تامین تمامی نیازمندی های شما برای ارائه دفتری حرفه ای در شهر تهران هستند.
در "دفتر شما " کادر حقیقی و حرفه ای تمامی تماسها به شرکت شما را به نام شرکت شما و یا هر گونه خوشامدگویی که مد نظر شما است، پاسخگو هستند. تمامی تماسها ثبت شده و به شما گزارش داده می شود.
جواب گو بودن به مخاطبان شما در رابطه با کسب و کار، گرفتن و ثبت سفارش و به طور کلی تمامی کارهای دفتری شمابا دیگر مخاطبان از جمله خدمات "دفتر شما" می باشد.

پیغام صوتی خوش آمدگویی برای تماسهای شما قبل از اتصال به منشی اختصاصی

"دفتر شما" قادر به ساخت و تدوین پیغام خوش آمدگویی اولیه برای کسب و کار شما می باشد، بنابراین مانند تمامی شرکتهای حرفه ای، مخاطبان شما قبل از صحبت با منشی اختصاصی توسط یک پیغام خوش آمدگویی با شرکت شما آشنا شده و بعد به منشی اختصاصی متصل می شوند. این سرویس که از نوع "سرویسهای اضافی" می باشد به راحتی وجهه کسب و کار شما را به حرفه ای ترین نوع ممکن تبدیل می کند.

فوروارد کردن حرفه ای تماسها به صورت زمانبندی شده (Follow Me)

شما با در نظر گرفتن محل حضور خود و یا همکارانتان و همچنین زمان در دسترس بودن خود می توانید یک سری شماره تلفن در اختیار " دفتر شما " قرار دهید . لذا در هر لحظه که مخاطبی با کسب و کار شما تماس گرفت ، منشی اختصاصی بر اساس جدول زمانبندی شده با شما تماس برقرار می کند . بدین ترتیب هیچ وقت " دفتر شما " بی موقع وقت شما را نمی گیرد و مطمئن می شویم که شما در جایی هستید که قادر به پاسخ گویی هستید در غیر این صورت یا به صندوق پستی مخاطب را راهنمایی می کنیم و یا پیغام میگیریم تا در اسرع وقت به شما گزارش شود.
از خدمات مهم " دفتر شما " فوروارد کردن تماسهای مخاطبان شما توسط کادر حرفه ای به هر شخصی در شرکت شما یا بطور کلی هر تلفنی که مد نظر شما هست می باشد. در " دفتر شما " ما از اهمیت وقت شما آگاه هستیم لذا با استفاده از سرویس فوروارد کردن تماسها به صورت زمانبندی شده تماسهای دریافتی توسط کادر " دفتر شما " به اشخاص مختلف یا تلفنهای مختلف بر حسب اینکه در چه زمانی و در کجا هستید انتقال می یابد. بدین ترتیب وقت شما هیچ وقت بی موقع از بین نمی رود و تماس دریافت شده همیشه توسط شخص مورد نظر پاسخ داده می شود.

پیگیری و گزارش تمامی ایمیلها، فکسها و تلفنهای شما

همین طور که در بخشهای قبل توضیح داده شدمی توانید تمامی کارهای دفتری خود را به کادر حرفهای و منشی های اختصاصی " دفتر شما " واگذار کنید. چک کردن ایمیل ها، بررسی فکس و نامه های شما از جمله خدمات " دفتر شما " به حساب می آید. " دفتر شما " بعد از بررسی هر یک از موارد بالا با شما تماس گرفته و مورد را گزارش می دهند . بنابراین شما هیچ وقت نگران از دست دادن پیغام های مهم نخواهید بود.

دسترسی به صندوق صوتی شما از طریق تلفن یا اینترنت

با ایجاد صندوق صوتی  " دفتر شما " این قابلیت را  برای شما ایجاد کرده است که به 2 طریق مختلف پیغامهای صوتی خود را چک کنید.
1- می توانید از طریق تلفن ثابت یا موبایل با رمز و کد اختصاص یافته به شما پیامهای جدید و قدیمی خود را چک کنید.
2- یک نسخه از پیام صوتی شما به صورت یک فایل صوتی به ایمیلتان ارسال می شود.

انتقال اتوماتیک فکسهای دریافتی به ایمیل شما

همانند پیغام های صوتی تمامی فکسهای شما نیز به شما  Email می شود و شما می توانید در هر جای دنیا که هستید به فکسهای دریافتی خود به صورت آنی دسترسی داشته باشید. از دیگر خدمات " دفتر شما " بررسی فکسهای شما است . شما می توانید با دادن اختیار به کادر حرفه ای " دفتر شما " از گرفتن فکسهای تبلیغاتی و یا مواردی که به شما مربوط نمی شود جلوگیری کنید. " دفتر شما " فکسهای شما را دریافت نموده و بر حسب نیاز به شما اطلاع داده می شود.

منشی تلفنی دیجیتال 24 ساعته (IVR) با منوی اختصاصی برای تمامی روزهای هفته با توجه به زمانبندی شما

با اکتساب به حرفه ای ترین سیستم منشی تلفنی،" دفتر شما " این امکان را به شما می دهد که بدون هیچ هزینه ای و در کمترین زمان دارای سیستم منشی تلفنی برای کسب و کار خود شوید. شما می توانید با در نظر گرفتن روز و ساعات گوناگون منشی تلفنی های مختلفی داشته باشید و هر کدام در نهایت به تلفن شما یا هر تلفن دیگری که مد نظرتان است متصل شود. بنا براین شما هرگز هیچ تلفن دیگری را در هیچ شرایطی از دست نخواهید داد. علاوه بر این تماسهای دریافتی قابل اتصال به صندوق پستی هستند.
در " دفتر شما " ما قادر به ضبط پیغام حرفه ای برای کسب و کار شما هستیم.

پیغام خوش آمدگویی توسط منشی تلفنی یا تلفن گویا برای روزهای تعطیل

شما خواهید توانست با هماهنگی قبلی برای هر روز تعطیل خاص یک منشی تلفنی داشته باشید.

استفاده از دفاتر " دفتر شما " برای برگزاری جلسات

شما میتوانید از دفاتر " دفتر شما " در سطح تهران با هماهنگی قبلی برای برقراری جلسات خود استفاده  کنید .

منشی اختصاصی برای خوش آمدگویی حضوری در دفتر مواقع برگزاری جلسات

با توجه به این نکته که پرستیژ کسب و کار از اهمیت بالایی برخوردار است شما می توانید از امکان خوش آمدگویی " دفتر شما " هنگام ورود مهمانانتان استفاده بفرمایید. نحوه خوش آمدگویی توسط شما مشخص شده و در هنگام ورود اشخاص اعمال می گردد.

دسترسی به امکانات اتاق کنفرانس از جمله Internet Wireless , Printer, type و ...

در هنگام برقراری جلسات شما از خدمات کامل یک دفتر اداری برخوردار هستید از جمله داشتن ارتباط با اینترنت، دسترسی به پرینتر، امکان تایپ کردن متون شما

دایورت کردن تماسها به صورت اتوماتیک

در سرویس برنز یا سرویس ویژه منشی تلفنی، با در اختیار گذاشتن منوی خود شما می توانید 7/24 (24 ساعته و هفت روز هفته) تمامی تماس های محاطبان خود را به تلفن مورد نظر که در منو منشی دیجیتال (IVR) به "دفتر شما" داده اید منتقل کنید.

دریافت مرسولات و بسته های ارسالی شما و پست آنها به شما در صورت نیاز

"دفتر شما" تمامی بسته های پستی و مرسولات شما را دریافت کرده و آنها را با توجه به نیاز شما نگهداری، پست و یا گزارش می دهد.

LiveZilla Live Chat Software